SERVIS - La Nordica SR

p.J.Chríbik - tel.0387600180

(platí pre výrobky zakúp.

v obch. sieti TUMA)

...

krby-komíny tuma

komíny - TUMA

La Nordica - extraflame spoločnosť ako líder vo vývoji technológií.

Spoločnosť La Nordica - Extraflame líder vo vývoji technológií s exportom produktov do 20 krajín sveta.

Život venovaný vykurovaniu.

V spoločnosti La Nordica  - extraflame v severovýchodnom Taliansku víťazí "Vášeň a tvrdá práca". Inovácia a nepretržitý výskum orientovaný na produkciu výroby a to i v oblasti tradičného vykurovania odmenili spoločnosť významným zvýšením podielu na trhu s distribúciou tovaru do 20 krajín sveta.

Spoločnosť, ktorá vznikla v r. 1967 čelila v posledných rokoch náročným nárastom technológií od jednoduchých kachlí až po výrobky s vysokým technologickým obsahom, ktoré sú vhodné pre všetky úžitkové potreby. Jedná sa o kachle na drevo, pece na pelety, moderné klasické a rustikálne sporáky s rúrou, spotrebiče na varenie, krby, kotly atď. Projekty sa stali skutkom tým, že všetky spotrebiče sa vyrábajú i ako "termoprodukty" s možnosťou napojenia na vykurovanie k radiátorom. U všetkých výrobkov sa prednostne dodržiavajú emisné normy , sú certifikované CE, s dodatkom medzinárodnej certifikácie, ktorá je ešte prísnejšia ako talianska.

Kvalita a servis La Nordica.

Pre spoločnosť La Nordica - líder v oblasti vykurovania drevom - bolo vždy synonymom pre aktívne hľadanie nových riešení reakcia na špecifiká a nároky potrieb trhu. Spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, rôznych typov,  farebnej škály, sérií, ktoré siahajú od klasických, rustikálnych až po najmodernejšie trendy. Dôraz na detail a konštantne vysokú kvalitu sú najlepším ukazovateľom a výsledkom.

La Nordica globálne chápe svoje výrobky ako "Made in Italy" v najvyššej kvalite materiálov, presnom obrábaní výrobku a vysokej náročnosti na design.

Zákaznícky servis spľňa záväzok spoločnosti vyškoliť servisných pracovníkov, maloobchodných predajcov priebežne prostredníctvom kurzov, školení odbornej prípravy v oblasti nových technológií a nových systémov. Spoločnosť pripravuje i predajcov k novému generačnému ekologickému mysleniu v oblasti vykurovania, hospodárnosti a spoľahlivosti produktov, ekologicky úsporných s prísnym pohľadom na znižovanie emisií.

  

Extraflame - inovácie pecí na pelety.

Extraflame Spa so svojími 20- ročnými skúsenosťami v oblasti vykurovania elektronicky riadenými spotrebičmi sa špecializuje na návrh, vývoj i produkciu pecí na pelety , inovatívne systémy vykurovania, ktoré sú ekonomicky funkčné a úsporné z pohľadu  životného prostredia. Spoločnosť sa s obrovským rešpektom okolia stáva lídrom na trhu.

Spoločnoť Extraflame prostredníctvom svojej novej  priemyselnej divízie, ktorá sa venuje vývoju technológií v súvislosti so solárnymi panelmi, má integrovanú technológiu systému , ktorý je optimalizovaný pre autonómiu domáceho vykurovania a ohrev teplej vody, ako alternatívu k tradičným zdrojom formou zemného plynu a nafty.