SERVIS - La Nordica SR

p.J.Chríbik - tel.0387600180

(platí pre výrobky zakúp.

v obch. sieti TUMA)

...

krby-komíny tuma

komíny - TUMA

Garancia - záruka La Nordica

Podmienky záruky La Nordica - Extraflame

Spotrebiče zn. La Nordica a Extraflame sú výrobky renomovaného talianskeho výrobcu, ktorý sa stal vďaka svojím inovačným procesom v oblasti kvality, designu, znižovania emisií a používania najmodernejších technológií pri výrobe právom "Európskym lídrom" v produkcii a predaji pecí, krbových vložiek a sporákov. Pre každý produkt je výrobcom stanovená záruka.

Naša firma sa stala  autorizovaným importérom pre SR zn. La Nordica - Extraflame s plným servisom, záručným i pozáručným a plnohodnotným poradenstvom so všetkými prioritami, ktoré sú podporované priamo výrobcom renomovanej Talianskej zn.La Nordica a Extraflame.

V praxi ide o skutočnosť, že spotrebiče - krby, pece a  sporáky, ktoré sú na európskom trhu vďaka svojím  parametrom a celoliatinovým ohniskám  v najvyššej kvalite vôbec sú v prípade potreby plne servisované autorizovaným importérom.  Tento odborný servis Vám môže ponúknuť iba autorizovaný importér prípadne naši ďaľší maloobchodní odberatelia prostredníctvom našej firmy !

Produkty si môžete kúpiť i v iných krajinách, taktiež u rôznych predajcov a v internetových obchodoch, ktoré nie sú autorizovaní pre predaj výrobkov La Nordica - Extraflame. Takýto predajci s cieľom vytvorenia zisku znižujú jeho predajnú cenu  a pochopiteľne i jeho hodnotu, nakoľko takýto spotrebič je ukrátený o servisné služby a záruku refundovanú výrobcom.  (Pri akejkoľvek komunikácii s Vaším predajcom na Slovensku si skontrolujte garančný list, ktorý musí byť potvrdený orazený našou firmou "TUMA INVEST, spol. s r.o.".

Je potrebné počítať s tým, že s každým prípadným budúcim problémom musí ísť zákazník za týmto predajcom. Tu nastáva problém uznania akejkoľvek záruky. Pri predaji autorizovaný predajca Vám vydá pre každý spotrebič

                                                                             garančnú kartu,

ktorú vyplnenú a potvrdenú importérom ďalej zasiela výrobcovi. Táto evidencia kariet u výrobcu mu umožňuje, že garancia je uznaná iba klientovi, ktorý nakúpil tovar u vyškoleného autorizovaného predajcu v krajine v ktorej je plná podpora autorizovaného servisu. Servis a štartovanie pecí prevádzajú naši odborne zaškolení a technicky zdatní pracovníci.

                                                            Z uvedeného vyplýva, že 

firma ktorá nenakupuje od našej firmy ako autorizovaného importéra pre SR Vám nemôže uznať ukúkoľvek reklamáciu v záruke

                                                nakoľko výrobca jej ju neakceptuje ani nezabezpečí!

                                                                                              ...

Je potrebné počítať so skutočnosťou, že každá pec na pelety vyžaduje počas svojho používania odborný zásah servisného strediska.

                                              Váš importér a servis La Nordica - Extraflame  SLOVENSKO 

                                                                       (TUMA INVEST, spol.s r.o.)